Західний
П'ятниця, 17.05.2024, 01:30
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Mars  
Форум » Західний форум » Спорт на Західному » Біатлон (Фанатам швидкості Уле Айнера Бьордалена та інших)
Біатлон
 



Оксана Хвостенко: Україна зверне увагу на дівчат з інших країн

Лідер жіночої збірної з біатлону Оксана Хвостенко розказала про потребу Україні натуралізовувати спортсменів з інших країн, про свою швидкість, Різдвяну гонку та гвинтівку Валентини Цербе.


Оксана Хвостенко: Рушниця Валентини Цербе мене повністю влаштовує. Фото АР

Про чернігівську школу біатлону

У нас одна з провідних шкіл біатлону в Україні. Інша - в Сумах. Нормальні умови, хороші ролерні траси. Цього року з снігом проблем немає, але так рідко буває. Взимку дома не сидимо, їздимо в інші місця. Лише влітку збори проводимо.

Про натуралізацію спортсменів

Лише Ліля Єфремова і Олена Зубрилова виступали в різний час за інші збірні, а так всі свої. І тренерські напрацювання власні зараз з'явилися, хоча йшло все від радянської школи, звичайно. Лавка резервістів у нас, чесно кажучи, не дуже довга. Думаю найближчим часом Україна все-таки зверне увагу на дівчат з інших країн.

Про швидкість

Я завжди була не дуже швидкою. І в Антерсельві стала в спринті 11-тою, але чистим ходом виявилася лише у четвертому десятку. Може, від природи так склалося, а може - хвороби заважали. У мене і зараз не самий кращий стан, перехворіла нещодавно.

Про Різдвяну гонку

Перемогли за рахунок стрільби. Дуже вдало влучали з Андрієм Дериземлею, а коло там маленьке, наздогнати неможливо.

Про спорядження

Останнім часом все гаразд. Існує думка, що найкращі лижі дістаються європейцям, але точно цього ніхто не знає, а вибрати з партії декілька хороших пар можна завжди.

Рушниця Валентини Цербе мене повністю влаштовує. Ствол лише замінила, а решта нормально працює. Якби не було точної стрільби, невже я не поміняла би зброю?

З рукавичками почуваю себе незручно, вдіваю лише у сильні морози. Поки пальці не відморожувала, слава богу.


Хвостенко: Я завжди була не дуже швидкою. Фото АР

Про гроші

Президент федерації Володимир Бринзак не перешкоджає індивідуальним контрактам. Взагалі на фінансування не скаржимося. Може, якісь проблеми і трапляються, але спортсменів вони не зачіпають.

Про тренування

Варіюю тренування в команді та індивідуально. Інколи сама тренуюся інколи, в жіночій команді, а інколи і у чоловічій, де працює мій особистий тренер.

За матеріалами "Спорт-Экспресс"

Категория: | Просмотров: | Дата: 30.01.2009 | Комментарии ()
 
Форум » Західний форум » Спорт на Західному » Біатлон (Фанатам швидкості Уле Айнера Бьордалена та інших)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024